Переваги бізнес-центру

БІЗНЕС-ЦЕНТР КЛАСУ А

Legenda Class – це сучасний, комфортний та просторий бізнес центр у Львові

Знаходиться поблизу найважливіших стратегічних об’єктів міста Львова. А саме, поблизу центру, головного залізничного вокзалу та аеропорту імені Данила Галицького. У нашому бізнес-центрі є дві зони для паркування авто. Наявний відкритий та підземний паркінг. Також, є можливість для паркування роверів, самокатів та інших транспортних засобів. Паркінг у бізнес-центрі Legenda Class розрахований для 300 автомобілів.

РОЗВИНЕНА ІНФРАСТРУКТУРА

Задля вашої зручності та економії вашого часу у бізнес-центрі знаходиться усе необхідне для комфортної роботи та життя. Спортивний зал – Legenda Sport, спа центр – Legenda Spa, магазини, кафе та ресторани. Бізнес-центр обладнаний всіма необхідними системами для вашого комфортного перебування. Повна кліматизація усіх приміщень та можливість встановлення індивідуального клімат-контролю, а також фільтрація, яка очищає повітря.Високотехнологічні системи пожежної безпеки, які здійснюють надійний контроль і безперервний моніторинг усієї площі бізнес-центру Legenda Class. Бізнес-центр знаходиться під цілодобовим наглядом охорони та під відеонаглядом. Саме тому, ваше перебування тут буде цілком безпечним.

ОРЕНДА СУЧАСНОЇ ПЛОЩІ

Бізнес-центр Legenda Class у Львові пропонує оренду офісів, торговельних площ. Офіси здаються в оренду вже з готовим сучасним, якісним та новим ремонтом. Повне кондиціонування та фільтрація повітря. Новітні системи пожежної безпеки та безперервний моніторинг усієї площі. Оренда торговельних площ у бізнес-центрі Legenda Class стане чудовим рішенням для вашого бізнесу! Оскільки, бізнес-центр розташований у густонаселеному спальному районі Львова. Ми гарантуємо підтримку життєдіяльності вашої площі на найвищому рівні.

Екстер’єр та інтер’єр

Округла форма будівлі дозволяє максимально проникати природному освітленню у бізнес-центр. Панорамні вікна відкривають надзвичайні краєвиди на місто Львів. Не менш важливим є те, що офіси у бізнес-центрі здаються в оренду з висококласним ремонтом.

Локація

Час – це надзвичайно важливий та цінний ресурс саме тому, бізнес центр знаходиться поблизу найважливіших стратегічних об’єктів міста Львова. А саме, поблизу центру, головного залізничного вокзалу та аеропорту імені Данила Галицького.
Паркінг
У нашому бізнес-центрі є дві зони для паркування авто на 300 паркомісць. Наявний відкритий та підземний паркінг. Також, є можливість для паркування роверів, самокатів та інших транспортних засобів.

Розвинута інфраструктура

Спа, спорт, паркінг, кафе, ресторани, магазини.
Задля вашої зручності та економії вашого часу у бізнес-центрі знаходиться усе необхідне для комфортної роботи та життя. Спортивний зал, спа центр, магазини, кафе та ресторани. Саме тому, не потрібно більше стояти в корках, щоб доїхати на обід або на тренування.

Технічне оснащення

Бізнес-центр обладнаний всіма необхідними системами для вашого комфортного перебування. Повна кліматизація усіх приміщень та можливість встановлення індивідуального клімат-контролю, а також фільтрація, яка очищає повітря.Високотехнологічні системи пожежної безпеки, які здійснюють надійний контроль і безперервний моніторинг усієї площі бізнес-центру.

Цілодобовий доступ

Бізнес-центр знаходиться під цілодобовим наглядом охорони та під відеонаглядом. Саме тому, ваше перебування тут буде цілком безпечним. Не варто більше працювати з дому у зв’язку з закінченням годин роботи бізнес-центру, з нами ви можете працювати 24/7.

СПІВПРАЦЯ

Вас зацікавив наш бізнес центр? Залишіть заявку і ми зв'яжемось з вами.

  Ваше ім’я Ваш номер

  КОНТАКТИ ТА ФОРМА ЗВ’ЯЗКУ

  Зв'яжіться з нами в будь-який зручний спосіб

  АДРЕСА

  м. Львів,
  вул. Шевченка 111А