ОРЕНДА ОФІСНИХ ПРИМІЩЕНЬ

0 м²
Вільної площі
0 м²
Зайнятої площі

Ми пропонуємо вам різноманітні офісні площі, або оренду цілого поверху.

Оренда офісів у нашому бізнес центрі – це перш за все про надійність та зручність. Офіси здаються виключно із сучасним та висококласним ремонтом. Не менш важливим є те, що ви отримаєте цілодобовий доступ до вашого робочого місця, яке перебуває під наглядом охорони 24/7.
Ваш офіс буде знаходитися поблизу найважливіших стратегічних об’єктів міста Львова, а саме – центру, головного залізничного вокзалу та аеропорту імені Данила Галицького.
Ми приділили особливу увагу щодо паркування вашого авто та інших транспортних засобів. На території бізнес центру Legenda Class є дві зони для паркування: відкрита та закрита паркінг зона. Наші орендарі не сплачують додаткових коштів за паркування.
Гарантуємо вам максимальне природне освітлення вашого офісу. Це забезпечує округла форма будівлі бізнес центру.

Задля економії вашого часу у нашому бізнес центрі є уся важлива інфраструктура для вашої життєдіяльності. Абсолютно новий та сучасний спортивний зал, басейн з власної спа зоною, різноманітні магазини, аптека, банк та місця, щоб втамувати спрагу та голод!
Запрошуємо вас ознайомитися із запропонованими варіантами оренди офісів на сайті або зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом для оренди площі, яка вас цікавить.

Офісний поверх
Офісний поверх

4 поверх

3 200 м²

ВЖЕ СПІВПРАЦЮЮТЬ З НАМИ

Ваші сусіди - Лідери ринку

КОНТАКТИ ТА ФОРМА ЗВ’ЯЗКУ

Зв'яжіться з нами в будь-який зручний спосіб

АДРЕСА

м. Львів,
вул. Шевченка 111А