ОРЕНДА ТОРГОВИХ ПЛОЩ

0 м²
Вільної площі
0 м²
Зайнятої площі

Оренда просторих та висококласних торгових приміщень

Оренда торгових площ у бізнес центрі Legenda Class стане чудовим рішенням для вашого бізнесу! Оскільки, бізнес центр розташований у густонаселеному спальному районі Львова. Не менш важливим є те, що Legenda Class розташований поблизу центру та головного залізничного вокзалу.
Поруч із бізнес центром та у самому бізнес центрі розвинута інфраструктура: зупинки міського транспорту, спортзал, спа центр, коворкінг. Це забезпечить постійний приріст потенційних клієнтів для вашого бізнесу.
Також, орендуючи торгові приміщення у бізнес центрі Legenda Class, ви можете не хвилюватися за пожежну безпеку, очищення повітря та охорону приміщення. Ми гарантуємо вам підтримку життєдіяльності вашої площі на найвищому рівні!
Важливим для ваших клієнтів також стане питання про те, де припаркувати своє авто або інший транспортний засіб. Ми надаємо відвідувачам нашого бізнес центру дві зони для паркування: відкриту та закриту.
Запрошуємо вас ознайомитися із запропонованими варіантами оренди торговельних зон на сайті або зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом для оренди площі, яка вас цікавить.

Оренда торгівельної зони

1 поверх

690 м²

Торгівельна площа/Бутік

1 поверх

40 м²

ВЖЕ СПІВПРАЦЮЮТЬ З НАМИ

Ваші сусіди - Лідери ринку

КОНТАКТИ ТА ФОРМА ЗВ’ЯЗКУ

Зв'яжіться з нами в будь-який зручний спосіб

АДРЕСА

м. Львів,
вул. Шевченка 111А